Agilent’ın yeni, entegre ekzom çözümü ile tanışın: Merhaba V8

Sizlere, dünyada en çok tercih edilen ekzom çözümünün en güncel versiyonunu sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

SureSelect Human All Exon V8’in yakalanması zor ekzonları nasıl içerdiğini keşfedin ve ekzom verileriniz için daha eksiksiz kaplam sağlayın.

CCDS, GENCODE ve RefSeq veri bankalarındaki en güncel içerikle akıllıca dizayn edilmiş, dizileme maliyeti en düşük ekzom çözümü SureSelect Human All Exon V8 ile tanışın.

SureSelect Human All Exon V8, RefSeq, CCDS ve GENCODE’dan protein kodlayan bölgelerin en geniş ve en güncel kapsamını sağlar. Ayrıca, piyasadaki diğer ekzom dizileme kitleri tarafından atlanan TERT promotörünü ve yakalanması zor ekzonları da içerir. Makine öğrenimi tabanlı prob tasarımı ve yeni bir üretim süreci ile desteklenen SureSelect Human All Exon V8, uçtan uca yalnızca 41,6 Mb’lik verimli dizayn boyutuyla, insan genomunun 35,1 Mb’lik bir hedef bölgesini kapsar. Panel, mükemmel zenginleştirme performansının yanı sıra verimli, uygun maliyetli ekzom dizileme sunar. Ayrıca panel, uzun yıllar tutarlı sonuçlar verecek şekilde büyük ölçekte üretilmektedir.

SureSelect Human All Exon V8, hızlı, 90 dakikalık bir hibridizasyon protokolüne sahip modern SureSelectXT HS2, SureSelectXT HS, SureSelectXT Low Input ve SureSelectQXT kütüphane hazırlama ve hedef zenginleştirme sistemleriyle ve eski SureSelectXT sistemiyle uyumludur. V8 exome iş akışı, yüksek verimli numune hazırlama için Bravo Automated Liquiding Handling Platformu ve eksiksiz, bağımsız otomasyon için Magnis NGS Prep Sistemi’ne valide edilmiş olarak piyasaya sürülmüştür. Dizileme verileri, otomatik varyant yorumlama ve raporlama için Alissa Interpret kullanılarak analiz edilebilir ve böylece içgörüler elde etmek için verimli ve ölçeklenebilir bir çözüm sağlanır.

Her Laboratuvar için Ekzom İş Akışı Çözümü

Her İhtiyaca göre farklı Ekzom İçerikleri