490 Mikro GC Sistem

490 Micro GC System

Agilent 490-PRO Micro GC süreçlerinizin daha hızlı, daha tekrarlanabilir izlenmesini ve kontrol edilmesini sağlar. Taşınabilir gaz kromatografisi süreç kontrollü uygulamalar için tasarlanmış olup katılımsız olarak çalışabilen bir sistem bileşeni olarak tasarlanmıştır. Önceden yapılandırılmış analiziniz için fabrikada test edilmiş ve çalışmaya hazır şekilde geliyor. Tak ve çalıştır GC kanallarıyla birkaç dakika içinde yeni uygulamalar için sahada yeniden yapılandırabilirsiniz.

  • Güçlü PROstation yazılımı ilk analiz yöntemini hızla kurmanızı ve optimize etmenizi uygulamayı kalibre etmenizi ve doğrulamanızı sağlar. Ardından bilgisayar bağlantısı kesilir ve yerleşik veri işleme sistemi 490-PRO Micro GC’nin tamamen çalışmasını devralır.
  • Otonom işletme ilk kurulumdan sonra ham veya işlenmiş sonuçların otomatik olarak ModBus, RS-485, TCP / IP, RS-232 ve FTP Web Sunucusu gibi endüstri standardı iletişim protokollerinden biriyle harici bir sisteme genelde bir süreç kontrol bilgisayarına aktarılması için sürekli çalışma olanağı sunar.
  • 490-Pro Micro GC herhangi bir yanıcı gaz kullanmaz aynı zamanda analiz ve izleme için yalnızca az miktarda eylemsiz numune gazı gerektirdiğinden çalışma güvenliğinin büyük önem taşıdığı kritik ortamlarda güvenli çalışma sağlanır.
  • Geliştirilmiş ürün kalitesini ve daha kesin ürün değerlemelerini uygulamalarınıza getirmk için dar gözenekli kılcal, PLOT veya mikro dolgulu kolonların kullanılması sayesinde birkaç dakika içinde hızlı, hassas gaz analizi.
  • Laboratuvarda ve alanda talep ettiğiniz sonuçlara ve sağlamlığa erişebilmeniz için hızlı ve kolay bir başlangıç. Çalışma geçmişini ve her GC kanalı için kullanılan en son yöntemi depolamak için elektronik veri sayfalarıyla çalışma hızlı, kolay ve kesintisizdir. Yerden yere taşıyabilir ve birkaç dakika içinde sonuç alabilirsiniz.
  • Laboratuvarda her biri pnömatik, enjektör, kolon ve dedektöre sahip dört adete kadar bağımsız analitik GC kanalıyla hat üzerinden veya çevrimiçi çalışma esnekliği. Petrol ve gaz arama, rafinasyon, doğal gaz üretimi ve dağılımı, yakıt hücresi geliştirme ve özel gaz üretimi de dahil olmak üzere herhangi bir uygulama için hızlı bir şekilde yeniden yapılandırın.
  • İzleme Frekansını zamanla programlanabilir geri yıkama ile mikro elektronik gaz kontrolü vasıtasıyla arttırın, böylece kolonu bozan ve ömrünü kısaltabilecek bileşeleri ortadan kaldırırken numuneleri