7890B GC

Endüstri lideri Agilent 7890 serisi platformuna dayanan, akıllı entegre zekaya sahip yeni Agilent 7890B GC ile verim, performans ve güvenilirlikte seviye atlayın. Yeni Sleep/Wake (Uyku/Uyanma) Modülleri Güç/Gaz tüketimini düşürür. 7890B ve 5977A MSD arasındaki doğrudan iki yönlü iletişim sistem yatırımını korur ve havalandırma süresini yüzde kırka kadar hızlandırır. Erken Koruma Bildirimi geliştirmeleri, kesintileri en aza indirmeye yardımcı olur. Agilent veri sistemlerine entegre edilen GC hesap makineleri metotları optimize eder ve hatta metot düzenleyiciye yeni değerleri otomatik olarak iletir. 7890B GC, zaman hassasiyeti korunumu için 7890 serilerinin beşinci nesil elektronik pnömatik kontrollerini ve dijital elektroniğini içerir. Hızlı fırın soğutması ve backflush özelliği kısa sürede çok daha fazlasını yapmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri 7890B Agilent’ın en güvenilir GC’si yapıyor.

Özellikler

  • 7890B GC yeni (opsiyonel) Inert Flowpath Split/Splitless Inlet ve yeni Alev Fotometrik Dedektörü (FPD Plus), Agilent kimyasal deaktivasyon teknolojileri ve sarf malzemelerini kullanarak enjeksiyondan dedeksiyona daha iyi bir hassasiyet elde edilmesine yardımcı olur.
  • Özel inlet girişleri ve dedektör özellikleri: Multimode girişi (MMI) birinde iki giriş olarak split/splitless sıcaklık artışı geniş hacimli enjeksiyon kapasitesi, daha kararlı çalışma ve uzun ömür için Blos NPD içerir.
  • 7890B Entegre akıllı cihazlar 7890 serisi tasarımlarla çevre dostu Uyku/Uyanma modu ve iki yollu 7890/5977A iletişimi ile herhangi bir durumda (ör; pompa yetersizliği) akışı kapatarak daha az pahalı gazların kullanımını sağlar.
  • Kapiler Akış Teknolojisi (CFT): Güvenilir, kaçaksız fırın bağlantıları ile karmaşık matrisleri çözümleyici çok yönlü bir araç sağlar, verimlilik ve veri bütünlüğünü arttırır.
  • CFT Backflush (geri akış), döngü sürelerini ve maliyetleri azaltır ve daha iyi GC ve GC/MS verileri alınmasını sağlar. Yeni Backflush Asistant Software sihirbazı kullanıcıya adım adım GC konfigürasyonu ve var olan bir metodu Backflush metodu içerisine dönüştürmesinde ve onaylamasında yardımcı olur.
  • Güçlü, kromatogramcı dostu OpenLab’ın GC yazılımı, kurulum ve sistem operasyonundaki metotları basitleştirir. Laboratuvar ihtiyaçlarına yönelik eğitim zamanlarını azaltır ve tek kullanıcı/ tek cihazdan çok cihaz/ çok satıcıya kolaylığını sağlar.
  • Kanıtlanmış 6890 inletler, dedektörler ve GC fırını; metodların 7890 serisi GC’ye transferini tam güvenle sağlar. Retention Time Locking (Alıkonma Zamanı Kilitleme) yazılımı, alıkonma zamanını yeniden oluşturarak tüm dünyada herhangi bir yerde bir Agilent GC cihazından diğerine metodların aktarılmasında yardımcı olur.
  • Opsiyonel Barkod Okuyucu otomatik olarak Agilent kolon, hat ve diğer bilgileri hatasız olarak 7890B GC’ye veya veri sistemine, hatta doğrudan metodun içine günceller. Agilent parça bulucu aracı, hızlı ve kolayca GC, GC/MS parça bilgilerini bulmayı ve sipariş etmeyi sağlar.
  • Agilent 7692 Serisi Autosampler opsiyonel 50 veya 150 vial kapasitesi ve gelişmiş numune hazırlama yetenekleri ile, herhangi bir GC otosampler için en hızlı enjeksiyon süresi, ve çift eş zamanlı enjeksiyon olanağı sunar.
  • Low Thermal Mass (LTM) (Düşük Termal Kütle) teknolojisi olağanüstü hızlı analitik döngü süreleri için kapiler kolonların doğrudan hızlıca ısınma ve soğumasını sağlar. Eş zamanlı, bağımsız (asenkron olmayan) kolon modül sıcaklık profilleri (1-4) yeni iki boyutlu (2D) GC kapasitelerinin kullanımını sunar.