7010B Triple Quadrupole GCMS

Yeni 7010B Triple Quadrupole GC / MS Elektron İyonlaşma (EI) modunda attogram tespit limitleri sağlamak için kullanılan ilk kompakt tezgahüstü Triple quad (MS / MS) sisteminin en son sürümüdür. Yeni Dinamik MRM (dMRM) kazanım modundan dolayı 7010B’nin kullanımı artık daha da kolay ve daha verimli. Laboratuvarınızda Agilent 5975 veya 5977 GC / MSD sistemleri varsa iş yükünüzü mevcut tüm cihazlar arasında dengelemek için GC / MSD SIM’inizi yükleyebilir ve 7010B’deki yöntemleri tarayabilirsiniz. Yüksek verimli ‘EI’ kaynağı en az 20 kat daha fazla iyon üreterek önceki nesil gibi verimliliğinizi artırır.

  • Yeni dMRM Edinme Modu ile kazanım yöntemlerini her zamankinden daha kolay oluşturup düzenleyerek laboratuvarınızın yeteneklerini en üst düzeye çıkarın.
  • Laboratuvarınızın kapasitesini Yeni Tek Dörtlü Metot Uyumluluğu ile artırın – GC / MSD yöntemlerini yükleyin ve çalıştırın, böylece SIM veya tarama edinimi gerektiren daha fazla numuneyi idare etmenize izin verin.
  • Yüksek Verimli EI İyon Kaynağı ile geliştirilmil hassasiyet – bu eşsiz EI kaynağı şaşırtıcı derecede düşük algılama limitleri sunar. 2 fg OFN enjekte edilen kurulum spesifikasyonu: IDL ≤ 0.5fg.
  • MassHunter Yazılımı iş akışınızı hızlandırırken raporun uyumundan oluşturulmasına kadar tam kontrol sağlar.
  • Örnek hazırlama prosedürlerinin önemli ölçüde düzene sokulması ve azaltılmış rutin bakım gereksinimleri için numune enjeksiyon hacminin azaltılmasıyla birlikte zamandan ve paradan kazanın.
  • Isıtılmış Altın Dörtlüler, Üçlü Eksenli HED-EM Dedektörü ve Hızlı Havalandırma ile yaygın kirleticileri nötr sesi ve soğuma süresini azaltarak kütle spekt performansını geliştirin.
  • GC / MS operasyonlarını hizalayıp izleyen Entegre GC / MS sistemi özellikleri ve Erken Bakım Geri Bildirimi (EMF) ile çalışma süresini ve planlı bakımı en üst düzeye çıkarın.
  • Manuel kaynak temizleme sıklığını %80 azaltın ve yeni JetClean Kendiliğinden Temizleyen İyon Kaynağı için yükseltilebilir seçenekle üretkenliği artırın.