Cary 8454 UV Dissolüsyon Sistem

Cary 8454 UV Dezenme Sistemi, diyot dizilimi teknolojisi kullanılarak tekli ve seçimli çok bileşenli ürün analizi için ideal bir çözümdür. Çok kullanıcılı veya vana tabanlı sistemler ve çoklu aygıt sistemleri mevcut olup son kullanıcıya bağlı olarak belirli avantajlar sağlamaktadır.

Agilent, Varian ve VanKel çözünme aparatı, otomatik test çalışmaları için Cary 8454 UV-görünür spektrofotometre ile doğrudan bağlantılı olabilir. UV görünür ChemStation yazılımı cihaz, spektrofotometre ve bilgisayarı, rehberli çalışma ve çevrimiçi test ilerleme izleme ile gözetimsiz test çalıştırmalarını destekleyen komple bir sisteme entegre eder. Yazılım, test hazırlığı ve post-run faaliyetlerini desteklemektedir. Bir iş istasyonunda veya OpenLab / ECM ortamında çalıştırılabilen yazılım, yöntem geliştirme ve doğrulama için gelişmiş yeteneklerin yanı sıra 21 CFR Part 11 uyumluluğu için bir takım seti ekleyerek ek özellikler sunar.

Çapraz kontaminasyonu ortadan kaldırın ve çok hücreli tekli cihaz sistemi ile aynı anda veya ardışık UV analizini destekleyin.

Vana tabanlı tek cihaz sistemi ile ardışık örnekleme için ekonomik tek akışlı hücre hattını kullanın.

Dört aparata kadar üretkenliği arttırın ve valf bazlı çok aparatlı sistemle büyük miktarda numunelerin testini destekleyin.

Sipper ve XY otomatik örnekleyiciyle boş, örnek ve kontrol pozisyonları için kullanıcı tanımlı örnekleme ile gözetimsiz çalışmayı etkinleştirin.