240 AA

Bilgisayar kontrollü gerçek çift ışınlı 240 AA sistemi yüksek otomasyon sistemi ve kullanımı kolay yazılımı ile sağlam ve güvenilir donanımı ve Windows tabanlı üstün Worksheet yazılımını bir araya getirir. Eş zamanlı olarak eski sonuçlara ilişkin bir rapor hazırlarken yeni bir analiz başlatmak için çoklu görev özelliklerini kullanabilirsiniz. 240AA dünyanın önde gelen alev otomizasyon sistemi olan Mak7 alev otomasyon sistemine sahiptir. Mark7 sprey çemberi çevir ve kitle özelliğiyle kullanımı kolaydır ve dayanıklı olması için plastik bileşenlerle üretilmiştir.

Özellikler

  • Tozlu ve korozif ortamlar için dizayn edilmiştir. Tamamen kuartz kaplamaları, aynalarla sealli optiklere sahiptir. Opsiyonel hava temizleyici korozif gazları yok etmek için cihazın içini sürekli olarak temizler.
  • Hızlı zemin düzeltme özelliğine sahiptir. Yüksek yoğunluktaki döteryum zemin düzeltme özelliği 2ms sonuç verme süresiyle geçici zemin sinyallerinin doğru bir şekilde düzeltilmesini sağlar.
  • Kolay lamba koruması sağlar. Lambalara kolay düzenleme ve değiştirme sırasında cihaz kaplamasını çıkarmaya gerek duymadan, kolay erişim sağlar.
  • İhtiyaca ve bütçeye uygun otomasyon sağlar. Otomasyon dalga boyu ve aralık seçeneği, hızlı veri güvenli lamba değişimi için dört sabit lamba pozisyonu ve lamba ısıtma özelliği ile analiz zamanından tasarruf sağlar.
  • Genişletilebilirdir. Devamlı akış buharı üretme aksesuarı (VGA 77) kullanarak takip ppb düzeylerinde cıva ve hidrür analizi yapar. ETC 60’ı da ekleyerek gözetimsiz ve alevsiz hidrür element atomizasyonu sağlar.
  • Yükseltilebilirdir. 240AA’yı istediğiniz zaman kolayca yükseltebilirsiniz.
  • Maliyetleri düşürür. Hızlı sorun çözme ve hata tespiti laboratuvarınızı hep üstün tutup, hızlı çalışma imkanı verir. Telediagnostik seçeneği ile dünya çapındaki online personel destek ağına bağlanabilirsiniz.