5500 Serisi Taşınabilir FTIR

Agilent 5500 Serisi FTIR Spektrometreleri günün her saatinde hızlı ve güvenilir bir şekilde harika sonuçlar elde etmek amacıyla tek bir amaç için tasarlanmıştır. Mükemmel performanslı optik yenilikçi örnekleme arayüzü ve anlaşılması-uygulaması kolay yazılımın birleşimi, sıvı ve katı örnekler hakkında daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bilgi sağlar.

  • 5500 Dialpath: ATR olarak kullanımı kolay bir biçimde iletim spektroskopisinin daha uzun yol uygunluğunu sağlar.
  • 5500t: Kullanım kolaylığı; 5500t özümleyicinin yüzeyine tek bir damla sıvı koyarak hızlı bir şekilde numuneyi analiz edin ve numuneyi sandviç şekline getirmek için ikinci pencereyi döndürün.
  • 5500a: Uygulamaya bağlı olarak bir, üç veya beş yansıma elmas ATR mevcuttur. Katı ve sıvıların tanımlanması için tek yansıtıcı elmas ATR mevcuttur. Sıvı analizi için çoklu yansıma ZnSe ATR mevcuttur.
  • Sezgisel – Yöntem odaklı, çok dilli yazılım kullanıcıları her işlem adımında yönlendirirken renk kodlama uyarıları numunelerin özelliklerini karşıladığını kolayca görmenizi sağlar. MicroLab Quant basit, kılavuzlu niceliksel yöntem geliştirme paketi sağlar.
  • Uyumlu – GLP / GMP yazılımı ilaç yazılım paketi eklenerek 21 CFR 11 düzenleyici gerekliliklerle uyumlu olacak şekilde yükseltilebilir.