Cary 680 FTIR Spektrometre

Agilent 680 FTIR spektrometre, gelişmiş araştırmalar için temel bir araç haline gelerek, sektörün lider FTIR aşama tarama spektroskopisidir. Çeşitli aksesuarlar takılarak kullanılabilir ve güçlü bir yazılım paketi aracılığıyla kontrol edilmektedir. Aşama tarama özelliği, çeşitli alanlarda araştırma bilim adamlarına ek özellikler sağlayarak patentli Digital Signal Processing Yazılımını (DSP1™, DSP2™ ve DSP3™) barındırmaktadır. Agilent 680 FTIR spektrometre, polimer, madde, biyolojik bileşen ve gaz alanlarındaki zorlayıcı araştırmalar için idealdir.

Özellikler

  • En yüksek sinyal gürültü oranı (S/N) performansına sahiptir. Mevcut diğer FTIR sisteminden dört kata kadar daha iyi ve sektörde en yüksek hassasiyet ve verimlilik sağlar.
  • En iyi spektral çözünürlük ve hızlı kinetik hızlara sahiptir ve pahalı yükseltmeleri olmadan bilgi açısından zengin bir sonuç sağlar.
  • TGA- IR, mikroskopi ve kimyasal görüntüleme gibi geniş kapsamlı aşama tarama çeşitleri, uygulama ihtiyaçlarınızı karşılar.
  • Aksesuar ve parça tanıma sağlayan akıllı elektronik, kusursuz değişimlere ve otomatik metod optimizasyonuna imkan verir.
  • Yüksek verimliliğe sahip güçlü ve akıllı yazılımı ile sağlam ve güvenilir bir donanımdır.