7800 ICPMS

Agilent 7800 ICP-MS, kanıtlanmış, sağlam donanım, otomatik optimizasyon araçları ve rutin analizi basitleştirmek için Önceden Ayarlanmış Yöntemleri birleştirir. Yüksek matris toleransı, geniş dinamik aralık ve poliatomik parazitlerin etkin kontrolü ile donanım, karmaşık veya değişken numune matrislerini analiz etmede belirsizliği ortadan kaldırır. 7800 ICP-MS kurulumu ve kullanımı kolaydır, bu nedenle en geniş numune çeşidinde güvenilir sonuçlar üretebilirsiniz.

  • Rutin metal analizinizi hızlı izleyin – ICP-MS MassHunter yazılımı plazma koşullarından analit entegrasyon zamanı ve dahili standartlara kadar önceden yüklenmiş ve önceden belirlenmiş ayarlarla çalıştırılabilen Önceden Ayarlanmış Yöntemleri içerir. Yeni yöntemler için Yöntem Sihirbazları örnek türüne ve uygulamasına dayanan yöntemi oluşturur. İlaçlı ürün çözümlerinde içme sularımıza, çevresel atıklara ve elementik yabancı maddelerimize ilişkin daha fazla bilgi edinin.
  • Numune hazırlığını azaltın – 7800 ICP-MS’de standart olan Eşsiz Yüksek Matrix Giriş (HMI) teknolojisi, seyreltmeden % 3’e kadar toplam çözünmüş katı (TDS) içeren numuneleri analiz etmenizi, numunenin hazırlanmasını ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Sinyal bastırmayı en aza indirin – HMI sinyal bastırmayı azaltır; bu nedenle matris eşlemeli kalibrasyon standartlarına ihtiyaç duymadan yüksek matris numuneleri doğru bir şekilde ölçülebilir.
  • Etkili parazit giderme ile doğru verilerin sağlanması – Helyum (He) çarpışma modu tek aşamalı koşullar altında poliatomik iyon girişimlerini kaldırarak yöntem geliştirme ve rutin işlemi basitleştirir. Helyum (He) modu, matristen veya analite özgü reaksiyon hücresi koşullarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
  • Verimi ve verimliliği en üst düzeye çıkarın – isteğe bağlı Entegre Örnek Giriş Sistemi (ISIS 3) ve SPS 4 Otomatik Örnekleyici veri kalitesinden ödün vermeksizin analiz başına maliyeti düşürür.