Virüssüz ve Bakterisiz Su Mümkün Mü?

Evet! UVC Led Teknolojisi ile %99.9 mümkün.

UV Nedir?

Ultraviyole (UV) ışınım, dalga boyu 100 ile 400 nm arasında bulunan ışına denir. İnsan gözü, 400 ile 700 nm dalga boyları arasına duyarlıdır ve bunun dışındaki ışınımı algılayamaz.

Bilim insanları UV ışınlarını; aynı karakteristiklere sahip olmadıkları ve canlılar üzerinde farklı etkilere sahip oldukları için bu ışınımı üç farklı kategoriye ayırmışlardır. Bunlar, UV-A, UV-B ve AquiSense teknolojisinin kullandığı UV-C ışınımıdır.

UV-C en kısa dalga boyuna sahiptir ve 200nm ile 280nm arasında değişiklik gösterir. UV-C ışık etkili bir mikrop öldürücüdür. Bakteriler ve virüsler gibi mikroorganizmaları öldürmek için bir dezenfektan olarak etkili bir şekilde kullanılabilir.

Kompakt Kullanım Alanı

Dünya’nın en küçük UV dezenfeksiyon sistemi olan PearlAqua Micro TM, neredeyse mevcut bulunan bütün sistemlere entegre edilebilir ve virüs veya zararlı bakterilerin %99,99’unu etkisiz hale getirir.

Gerçek Zamanlı Performans Göstergesi

Performans göstergesi üzerinde bulunan ışıklar, cihazın çalışır durumda olduğunu ve alarm koşullarının sağlandığını gösterir. Günlük sınırsız çevrim ile uzaktan çalıştırma veya durdurma işlemini gerçekleştirmenizi sağlar.

Bağımsız Isı Çıkışı

LED’ler ısıyı suya aktarmaz, böylece kirlenmeyi sınırlar ve su sıcaklığından bağımsız olarak sabit bir ultraviyole çıkışı sağlar.

Değiştirilebilir UVinaire® Sistemi

UVinaire® sistemi, PearlAqua’nın kalbi olan değiştirilebilir bir LED lamba modülüdür. 10.000 saatlik kullanım ömrüne geldiği zaman kolaylıkla değiştirilebilir. LED modülü içerisinde güvenlik kilidi anahtarı ve yerleşik veri kaydı tabanı bulundurur.

Çevre Dostu UV-C LED Teknolojisi

Sistemlerimiz, zararlı kimyasallar veya geleneksel UV lambaları kullanmadan anında tam güç ve sınırsız açma / kapama döngüsü sağlayan küçük, son teknoloji UV-C LED’leri kullanır.

Esnek Kullanım Kolaylığı

PearlAqua platformu, NSF (National Sanitation Foundation), WQA (Water Quality Association), ISO (International Organization for Standardization), Reach (Registration, Evaluation, Authorisation and restriction of Chemicals), IEC (International Eldctrotechnical Commission) ve Watermark gibi birçok sertifika tarafından tescillenen Dünya’daki en çok sertifikaya sahip ve test edilmiş UV-C LED ürün serisidir.

PearlAqua Micro™ 

PearlAquaMicro, son kullanım noktası uygulamaları için ideal olan, dünyanın en küçük UV dezenfeksiyon sistemidir. Micro, UV-C LED’ler ve patentli akış kuvveti tasarımı aracılığıyla tescillenmiş su dezenfeksiyon performansı sunar. PearlAqua Micro, kullanım noktası sistemlerine ve süreçlerine entegre edilmek üzere tasarlanmıştır.

PEARLAQUA Micro™

PearlAqua™

PearlAqua, su dezenfeksiyonu için tasarlanmış dünyanın ilk UV-C LED ürünüdür. İlk göz ağrımız olan bu sistem, son teknoloji LED’leri kimyasallar veya cıva bazlı UV lambaları kullanılmadan benzersiz ve kompakt bir tasarıma entegre eder. Bu sistem tasarımı, sağlam ve bağımsız olmasından dolayı sizlere kolay kurulum sağlar ve ürünü sadece prize takarak kullanımınıza sunar.

PEARLAQUA™

PearlAqua Deca™ 

PearlAqua Deca, su kaynağınızı hastalıklara neden olan patojenlere karşı korumak için mevcut en gelişmiş ürünümüzdür. Deca, giriş noktası uygulamaları için tasarlanmış bir UV-C LED su dezenfeksiyon platformudur. Bu sistem, cıva buharlı lambalar gibi zararlı kimyasallar veya malzemeler kullanmadan bütün evin su dezenfeksiyonunu yerine getirir. Dinamik Güç Kontrol teknolojisi sayesinde daha düşük elektrik faturasıyla paradan tasarruf etmenizi sağlayarak tüm akış hızlarında optimum performans sağlar.

Sertifikalar