AA Sarf Malzemeleri

Atomik Absorpsiyon

Agilent size AA cihazınızın yüksek performansını sürdürmesi için tasarlanan geniş bir sarf malzemesi yelpazesi sunuyor. Agilent, ayrıca uygun maliyetli üstün bir performans elde edebilmeniz için yüksek yoğunluklu UltrAA lambalara ek olarak kapsamlı bir tek elementli ve katı katot çok elementli lamba yelpazesinin araştırılması ve üretimine de devam etmektedir.

Oyuk Katot Lambalar

Agilent oyuk katot lambalar optimal sinyal-gürültü performansıyla en zorlu uygulamalarda düşük düzeylerde bile saptama yapabilmenize imkân verir. Biz lamba ve cihazlarımızı kalite ve güvenilirliği garanti altına alacak şekilde üretiyoruz ve AA cihazınızdan en iyi performansı sağlamak amacıyla optimize edildiğini garanti ediyoruz. Lambalarımız; arıtılmış malzemeler, uzun bir işlem döngüsü ve lamba koşullandırma prosedürleri sayesinde yüksek spektral saflık sağlamaktadır. Bunlar işlem sırasında minimal lamba ısınma süresi ve iyi bir stabilite imkânı sunar.

Tipik olarak 8000 mA’yı aşan ve fabrika koşullandırma ve test hizmetinin üzerindeki saatlerde uzun lamba ömrüyle ekonomik işlem sağlanır.

Ayrıca tutarlı bir performans imkânı da sunulmaktadır. Tüm lambalar emisyon yoğunluğunun minimum bir düzeyin üzerinde olduğunu doğrulamak amacıyla test edilir. Hiçbir lamba zorlu test standartlarımızı karşılamadan fabrikamızdan ayrılmaz. Bu testler sizin lamba ömrü boyunca optimum sinyal-gürültü ve stabil performans sağlayabilen kaliteli lambalar teslim aldığınızı garanti eder.