Moleküler Biyoloji ve Genetik

SEM Yaşam Bilimleri ve Diagnostik Grubu olarak vizyonumuz hem yaşam bilimleri alanlarında çalışan araştırma laboratuvarlarına, hem de rutin klinik tanı laboratuvarlarına en iyi çözümleri sunmaktır. Bu hizmeti verirken de misyonumuz en yenilikçi ürünleri en hızlı şekilde; deneyim, bilgi ve uygulama desteğiyle bütün olarak sunup, müşteri memnuniyetini devamlı kılmaktır. Stratejik odağımız yalnız müşteri taleplerini karşılamaktan öte, yenilikçi ürünler sunmak, teknolojik gelişmeleri paylaşmak, daha iyi çözüm olabilecek ürünlere yönlendirmektir.

Bu doğrultuda çalışırken bünyemizdeki uygulama uzmanlarının hem satış öncesi, hem de satış sonrası desteği vazgeçilmezdir. Özellikle yüksek derecede bilgi ve deneyim gerektiren ürünlerde müşterilerimiz uygulamalara aşina olana kadar uygulama desteğimiz sürmektedir.

Servis organizasyonumuz, üretici firmalardan gerekli eğitim ve donanımı almış mühendisleriyle satış sonrasında, kurulum ve sorun çözme süreçlerimizin etkin bir öğesi olarak hizmet vermektedir.

Yaşam Bilimleri ve Diagnostik grubu olarak, SEM’in 30 yıllık bilgi ve birikimiyle, ve yenilikçi ürün portföyümüzle yaşam bilimleri ve klinik diagnostik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Yeni Nesil Dizileme (NGS)

Mikroarray

Biyoinformatik

NGS Otomasyon Sistemleri


Dijital PCR


PCR / Real-Time PCR (qPCR)


Sentetik Biyoloji ve Genom Düzenleme


Otomatize Elektroforez


Hücre Analizi