WPROBE

Wprobe, Sentinel lenf nodu algılaması için kablosuz gama probu.

Wprobe, sentinel lenf nodu biyopsisinde birçok klinik uygulama için kolay, doğru, güvenilir ve çok yönlü yapacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu referans tekniğinden yararlanabilmek için, 4500 cps’e kadar aktiviteyi saymayı kolaylaştıran Wprobe kiti özünde bulunmaktadır.

Wprobe iki boyutta (standart 11 cm ve laparoskopik 35 cm) mevcuttur ve açık ve laparoskopik cerrahide standart trokarlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

WPROBE ’un Avantajları

Hassas

Kompleks lenf nodlarını bulmak için. Wprobe, özellikle de zorlu durumlarda, örneğin nodların bir kümede bulunması veya enjeksiyon yerinde bulunması gibi, diğer cihazları kullanarak kaçırabileceği gibi, olağanüstü mekansal çözünürlüğü sayesinde, sentinel nodların tespiti için en iyi araçtır.

Pratik

Hafif, kablosuz teknoloji ve 200 saat pil ömrü. Ergonomik ve yönetilebilir (260gr). Düşük sıcaklıklarda sterilize edilmesi kolaydır. Wprobe ucu gereksiz doku hasarından (10.5 mm çap) kaçınmak için ince ve hassastır.

Kolay

Kullanıcı dostu arayüze sahip geniş dokunmatik ekran. Wprobe, dahili bir bluetooth bağlantısıyla her zaman görülebilen 10.4 inç medikal dereceli tablet ile birlikte gelir. Hafif çanta kiti hastane genelinde hareketliliği kolaylaştırmaktadır.