Explorer 5 Haneli model

Profesyonel Tartım için Üretilmiştir…

Laboratuvarınızda 100.000’de 1 hassasiyete tartıma ihtiyaç duyduğunuzda Explorer serisi yanınızda! Semi-micro teraziler özel teknoloji dizaynı ile sizin bütün spesifik tartım sonuçlarını saniyeler içerisinde almanızı sağlar. Explorer semi-micro teraziler yüksek hassasiyete ihtiyaç duyan ve yenilikçi teknolojilere açık laboratuvarların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Üstelik artık Türkçe!

Standart Özellik İçeriği:

  • Yüksek Hassasiyet Gerektiren Aplikasyonlar için Akıllı Performans — Semi-micro Explorer serisi, 220 gr’a kadar kapasite ve 0.01 mg’a kadar çözünürlük seçenekleri ile yüksek hassasiyetli sonuçlar alabilmek adına High Speed Single Module yük hücresi ile dizayn edilip üretilmiştir. Tartım hatalarını minimize etmek ve hassas ölçümleri sağlamak adına AutoCal™ iki dahili kütle ile linear kalibrasyon gerçekleştirmektedir.
  • Güçlü Yazılımı Çok Modern bir Kullanıcı Tecrübesi Yaratmaktadır— SmarText™ 2.0 yazılımı ile Explorer serisi sıradan elektronik eşyalar gibi ikon bazlı dokunmatik ekran ile çalışmaktadır. İleri aplikasyonlar, kütüphane hafızası, USB bağlantı noktası ve daha fazlasını içermektedir.
  • Kullanılabilirliği Arttırmak Adına Geliştirilmiş Dahiyane Dizayn— Explorer serisinde, IR sensörleri ile dokunmadan komut verilebilmesi, otomatik yan kapılar, iyonizer ve pek çok özellik ile kullanıcı deneyimi arttırılarak sonuçların doğruluğu sağlanmaktadır.

Explorer® Semi-Micro Teraziler

Yüksek Hassasiyet Gerektiren Aplikasyonlar için

Akıllı Performans

Explorer serisi semi-micro teraziler 52 g – 220 g aralığında kapasite ve 0.01 mg – 0.1 mg aralığında okunabilirlik sunmaktadır. Özel üretimi ve High Speed Single Module yük hücresine ek olarak cihazın dizaynına eklenmiş pek çok özellik ile performansı geliştirilmiştir.

Dahili Kalibrasyon

OHAUS’ AutoCal™ dahili kalibrasyon sistemi ile terazimiz, ortam sıcaklığında ki 1.5°C’lik değişimleri algılayarak ya da her üç saatte kendi kendine gerçekleştirerek hangisi önce gerçekleşirse gerçekleşsin dahili kalibrasyonu gerçekleştirmektedir. Bu sayede kullanıcı manuel kalibrasyon gerçekleştirmediğinde ya da uygun harici kütlelerin bulunmaması durumunda terazinin hassasiyeti korunmuş olur. Ek olarak tartım hatalarını minimuma indirmek ve hassas ölçümleri sağlamak adına AutoCal™ iki dahili kalibrasyon kütlesi ile doğrusal bir kalibrasyon gerçekleştirmektedir.

Hız

Explorer’ın ultra-hızlı stabilizasyon süresi (0.1 mg: ≤3 saniye, 0.01 mg: ≤8 saniye) ve sesli stabilizasyon uyarısı ile laboratuvar iş akışınızı hızlandırır.

Güçlü Yazılımı Modern bir Kullanıcı Deneyimi

Yaratmaktadır

Explorer semi-micro terazileri modern teknolojinin pek çok öğesini bir arada bulundurarak en iyi tartım deneyimini sağlamayı amaçlamaktadır. İkon temelli navigasyon ile akıllı telefonlar ya da tabletlere benzer kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

USB’ye Kayıt

USB bağlantı noktası ile bir uzatma kablosu yardımıyla direkt olarak USB flash belleğe kayıt imkanı sağlanmıştır.