Binder

BINDER sıcaklık, iklim ve çevre similasyon odaları modern laboratuvarların en önemli öğesidir. Bilimsel ve endüstriyel alanlardaki en yüksek talepleri karşılamak için dizayn edilen sistemler biyolojik, kimyasal ve fiziksel çevre koşullarının doğru simülasyonuna erişimi sağlar. Son teknoloji ve öncü yeniliklerle birlikte BINDER müşterileri için gerçek artı değerler sağlamak amacıyla ürün geliştirir. En geniş ölçekli projeleri ve süreçleri en uygun şekilde desteklemek için araştırma tesislerimizde dinamik, her günkü çalışma gereksinimlerine yönelik uzmanlığımızı uygularız ve hissederiz. Sonuç olarak amacımız sağlığa, yaşam kalitesine ve insan güvenliğine katkıda bulunmaktan daha azı değildir.

En yeni ürünler – Almanya’da BINDER tarafından üretilir

Dünya üzerinde her yıl tedarik edilen 22,000 seri üretim makineleriyle, aile şirketi BINDER artık çevre simülasyon odaları uzmanlarından biri. 30 yılı aşkın süredir Tuttlingen, Almanya’daki tesisimizde üstün teknolojiyi, birinci sınıf tavsiyeyi ve örnek himzeti birleştiren birinci sınıf ürünler geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Bu üç faktör logomuzu oluşturan üç kırmızı üçgenle sembolize edilir ve müşterilerimiz işlerinden edindikleri müthiş sonuçlarla her gün faydaları takdir etmektedir.

%100 üstün kalite – Almanya’da üretilir, dünyaya sağlanır

BINDER çevre simülasyon odaları %100 güvenilirlikle karmaşık laboratuvar görevlerini yerine getirir. Sadece Almanya’nın güneyindeki yüksek teknoloji bölgesinin merkezinde yer alan Tuttlingen’deki şirket arazisinde geliştirilmiş ve üretilmiştir. Tüm üretim aşamalarını fabrikamızda gerçekleştiriyoruz – parçalar dikkatle şekillendirilir ve dikkatle izole edilmiş ünitelerle birbirine monte edilir. Bunu yaparak şirket olarak – yönetim bazında, kaliteyi garanti ederiz. BINDER iklimlendirme odaları son kontroller tamamlanmadan fabrikadan çıkış yapamaz. Ve sonuç olarak dünya genelinde yılda yaklaşık 22,000 premium ürünü tedarik ediyoruz.

  • Dünya üzerinde 135 ülkede

Dört bağlı satış kuruluşumuz ve uluslararası BINDER satış ortaklarımızla dünyanın her yerinden küresel şirketler, enstitüler ve araştırma tesislerinden asla uzak kalmıyoruz. Son yıllarda uluslararası düzeyde varlığımızı arttırdık ve Asya, Amerika ve aynı zamanda Avrupa’daki çekirdek pazarımıza da daha bağlı hale geldik. BINDER uzmanlarımız çevre simülasyıon odası bakım ve güvenilir teknik desteğe kadar seçme ve görevlendirme (işletmeye alma) konusunda yerinde destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ürünler

  • CO2 inkübatörler
  • Soğutuculu inkübatörler
  • Büyüme odaları
  • Ultra düşük sıcaklıklı soğutucular
  • Güvenli kurutma odaları
  • Vakum kurutma odaları
  • Nem test odaları
  • Dinamik iklim odaları

Detaylı bilgi için : https://www.binder-world.com/us