CHRIST

Martin Christ Freeze Dryers 65 yılın üzerindeki tecrübesiyle birlikte donmalı kurutucuların geliştirilmesi ve üretilmesinde dünya lideridir. Ürün portföyümüz son derece geniş uygulama yelpazesi ve süreç gereksinimleri için laboratuvar üniteleri, pilot sistemler, üretim sistemleri ve vakum konsantratörlerini içerir. 

Christ ismi dünyanın her yerinde müşteri memnuniyetinde en üst noktadadır. Ürünlerimizi üstün müşteri avantajları sağlamak için en sıkı kalite şartlarına uygun olarak geliştirir ve üretiriz. Kurumsal stratejimiz sizin uygulamalarına odaklandırılmıştır.  

Kendimizi inovasyonda dünya lideri olarak görüyoruz ve araştırma ve geliştirmeye olan bağlılığımızı büyük bir görev olarak görüyoruz. Daha da önemlisi, bu bizim en büyük tutkumuz. Dondurarak kurutma ve rotasyonel vakum konsantrasyonundaki teknolojik yenilikler sayesinde uluslararası liderlik konumumuzu devamlı olarak güvence altına alıyoruz ve firmamızın sahip olduğu düzinelerce patent çalışmalarımıza bu konuda dönüşü olmayan katkılar sağlıyor. 

Almanya, Osterode merkezli kurumsal grup Martin Christ Donmalı Kurutucuları ve Sigma Laboratuvar Santrifüjleri’nden oluşmaktadır. İki şirketin bireysel iş ve araştırma alanlarının eşsiz tamamlayıcı doğası sürekli uzmanlık aktarımının yanı sıra tekdüze kaynak yönetimi ve sonuç olarak müşterilerimiz tarafından takdir edilen kaliteli bir sinerjinin oluşmasını sağlamaktadır. Yetkinliğimize güvenin. 

Ürünler 

  • Laboratuvar Tipi Liyofilizatörler 
  • Pilot Tipi Liyofilizatörler 
  • Vakum Konsantratörleri 

 Detaylı bilgi için: https://www.martinchrist.de/en.html