Sigma

Santrifüjler her laboratuvarda standart bir ekipmandır ve farklı yoğunluklardaki bileşenleri sıvılardan ayırmak için sıklıkla kullanılmaktadır.

Sigma geniş laboratuvar santrifüjleri, sabit açılı ve sallanan rotorlar ve aksesuarlar sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz yüksek güvenilirlik ve güvenlik standartlarına uygundur. Uygulama alanları farmasötikal araştırmalar, biyoteknoloji, tıbbi analizler, çevresel analizler, petrol analizleri ve birçok diğer alanları içerir.

Martin Christ Sr santrifüj üretmeye 1948 yılında başladı. 1975 yılında Sigma Laborzentrifugen firmasını kurdu. Sigma bakım gerektirmeyen laboratuvar santrifüjleriyle dünya üzerinde bilinirlik kazanırken aynı zamanda şirket zamanla büyüdü. Aile şirketi şirket kültürü yatay organizasyon yapısıyla kısa iletişim yolu, sürdürülebilir ticari faaliyetler ve uluslararası temsilcilikler ve bayilerle yakın iş ağının oluşmasına dayanıyor.

Sigma santrifüjleri performansları ve güvenilirliklerinin yanında yüksek standarttaki güvenliğiyle de biliniyor. Sigma her özel müşteri ihtiyacı için doğru çözüme sahiptir –  kompakt küçük santrifüj, yüksek hızlı veya bağımsız santrifüjler, soğutulmuş veya soğutulmamış, ısıtılmış özellikle düşük sesli. Aynı zamanda bireysel talepler için özel uyumluluk modelleri de üretiyoruz. Ürünlerimiz aynı zamanda üretimi baştan sonra destekleyen Osterode tesisimizde mühendis ekibi tarafından geliştirilmektedir. Müşterilerimiz ayrıca dünya çapında uzmanlaşmış servis ekibimizden faydalanmaktadır.

Sigma Laboratuvar Santrifüjleri bağlı şirketimiz Martin Christ Freeze Dryters şirketi ile yakın iş birliği ve bilgi paylaşımı yapmaktadır. Bu hem ürün alanlarına hem de müşterilerimize fayda sağlayan büyük sinerjiler üretir.

Ürünler

  • Santrifüjler
  • Rotor
  • Aksesuarlar