Wasson-ece

Wasson-ECE sistemleri, 25 yıldır kaliteli analitik çözümler sunmaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında 35’ten fazla ülkede bulunur. Uygulamalarımızın bir çoğu, HPI-hidrokarbon işleme endüstrisine hitap eder. Müşterilerimizin bazıları ExxonMobil, Shell, BP, BASF, Chevron, Conoco, Dow, DuPont, Pemex, China Petroleum, PDVSA, Petrobras, Japan Energy, Nippon Oil ve Saudi Aramco’dur.

Ayrıca  Advanced Silicon Materials, Wyeth Pharmaceuticals, Merck & Co., LG, NASA, Cal Tech, Kimberly Clark, Praxair, Air Liquide, Samsung, Toyota, US EPA, ITS Caleb Brett, SGS Controls, China National Research, WL Gore ve Mitsubishi gibi diğer analitik alanlarda da geniş tecrübelerimiz vardır.

Deneyime ve yeniliklere sahibiz. Çözümlerimiz var. Size özel analitik sistemler ile nasıl zaman ve maliyetten tasarruf edeceğinizi keşfetmek için Wasson-ECE ile iletişime geçiniz.

Wasson-ECE Instrumentation, analitik doğruluk ve yenilikçi mühendislik gerektiren projeler için çözümler sunar. Wasson-ECE Instrumentation olarak ekstraksiyonu, mikro-reaktörler ve daha fazlası gibi sorunları çözmek için çok deneyimli ve disiplinli mühendislik ekibine sahibiz.

25 Yıldan fazla Agilent, gaz kromatografileri sizin istekleriniz doğrultusunda garantili anahtar çözüm sistemlerine sahibiz.

Web Sitesi: www.wasson-exce.com