8890 Gaz Kromatografi Sistemi

Spesifik analiz taleplerini karşılamak için esnek yapılandırma yetenekleriyle hızlı ve doğru sonuçlar sağlar. Kritik çalışmalarınızda dahi, 8890 her zaman çalışma süresi ve doğruluk beklentilerinize en iyi yanıtı verir.

Akıllı entegre zekaya sahip olan 8890 serisi uzaktan bağlantı sağlar. Otomatik olarak kullanıcı tarafından başlatılan sistem, sistem durumunu kontrol ederek potansiyel sorunları ve bunların nasıl çözüleceğini size bildirir. Otomatik olarak yapılan teşhis testleri için yaygın bakım prosedürleri ve altıncı nesil EPC (Elektronik Basınçlandırma Kontrolü) ile ilgili adım adım talimatlar vererek sizleri yönlendirir.

Ürün Özellikleri

 • Tarayıcı arayüzü, GC sisteminizi izlemenizi, sistem günlüklerini kontrol etmenizi ve laboratuvarınızda, hem içeriden hem de dışarıdan teşhis testleri gerçekleştirmenizi sağlayan uzaktan bağlantı sağlar.
 • Tam işlevli dokunmatik ekran, sistem yapılandırması hakkında yöntemleri ve sıraları güncellemenizi, bakım rutinlerini gerçekleştirmenizi ve cihaz durumunu kontrol etmenizi sağlayan görsel bir rapor sunar.
 • Akıllı entegre zekası ile sistemin çalışmasını bağımsız olarak izler, kullanıcıyı olası sorunları kromatografik performansı etkilemeden önce uyarır ve sorunları çözmek için adım adım talimatlar sunar.
 • Benzersiz 6. nesil mikrokanal tabanlı EPC (Elektronik Basınçlandırma Kontrolü) mimarisi, partikül, su ve yağ gibi gaz kirleticilerine karşı güvenilirlik ve uzun ömürlülükte önemli bir gelişme sağlayarak cihaz sarf malzemelerinin ömrünü uzatır.
 • Kapiler Akış Teknolojisi (CFT), başlangıç, orta veya uçta geri yıkama için güvenilir, kaçaksız fırın bağlantıları ile karmaşık matrisleri çözümleyici çok yönlü bir araç sağlayarak verimlilik ve veri bütünlüğünü arttırır.
 • CFT Backflush (geri akış), döngü sürelerini ve maliyetleri azaltırken daha iyi GC ve GC/MS verileri alınmasını sağlar. Yeni Backflush Asistant Software sihirbazı kullanıcıya adım adım GC konfigürasyonunu ve var olan bir metodu, Backflush metodu içerisine dönüştürmesinde ve onaylamasında yardımcı olur.
 • Tek filament TCD için ayrı bir referans gazı veya manuel potansiyometre ayarı gerekmez ve valf geçişinde yaygın olarak görülen minimum miktarda sinyal sapması ile kararlı bir baseline sağlar.
 • Autoranging FID, % seviyelerinde veya ppb seviyelerinde bileşik konsantrasyonları içeren numuneler için doğruluğu artıran ve hazırlık gereksinimlerini en aza indiren geniş bir dinamik tepki aralığı sağlar.
 • Tüm GC/MS platformlarıyla uyumludur. Kanıtlanmış 6890 ve 7890 inletler, dedektörler ve GC fırını; metodların 8890 serisi GC’ye transferini tam güvenle sağlar. Retention Time Locking (Alıkonma Zamanı Kilitleme) yazılımı, alıkonma zamanını yeniden oluşturarak tüm dünyada herhangi bir yerde bir Agilent GC cihazından diğerine metodların aktarılmasında yardımcı olur.
 • Sülfür veya Nitrojen Kemilüminesans Dedektörü ile (SCD or NCD) kükürt veya azot bileşimleri için matriks içinde yüksek sıcaklıktaki yanmaları meydana getirerek ppb seviyelerinde duyarlılık sağlar.
 • Helyum Tasarruf Modülü, Hidrojen Sensörleri ve Alternatif Taşıyıcı Gaz Çözümleri gibi maliyet tasarrufu sağlayan gelişmiş elektronik pnömatik kontrol cihazları, laboratuvarınızda hem esneklik hem de daha yüksek güvenlik seviyeleri sunar. Kullanılan helyum miktarını önemli ölçüde azaltır.