Gizlilik Politikası

Yürürlük tarihi: 19 Temmuz 2023

Versiyon: 1.2

HUKUKİ POLİTİKA VE GİZLİLİK POLİTİKASİ 

İşbu web sitesi, şirket merkezi BARBAROS MAHALLESİ TEMMUZ SOKAK NO:6 ATAŞEHİR-İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren Altium International Laboratuvar Cihazları A.Ş. (ALTIUM INTERNATIONAL) tarafından işletilmektedir.

Bu Gizlilik Politikası; Şirketimiz çalışanları haricindeki kişilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla işlenen tüm kişisel verilerine ilişkindir. Gizlilik Politikamızın aşağıdaki başlıklar altında değerlendirilmiştir;

  • Fikri Mülkiyet
  • Web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu
  • Verdiğiniz Bilgilerin Kullanımı
  • Elektronik haberleşmeler
  • Dış web sitelere bağlantılar(linkler)
  • Gizlilik ile ilgili olarak bizimle irtibata geçmek

 

FİKRİ MÜLKİYET

Web sitemizde, mobil uygulamalarımızda veya herhangi bir diğer platformumuzda yer alan içerikler, grafikler, logolar, simgeler, resimler, videolar, ses kayıtları, metinler ve diğer materyaller ALTIUM INTERNATIONAL fikri mülkiyeti dahilindedir. Online görüntüleme için gereken ölçünün dışında, bu materyaller çoğaltılamaz ve kopyalanamaz. Ancak, kendi kişisel kullanımınız için bu web sitesinin sayfalarını bütün olarak yazdırabilirsiniz.

WEB SİTESİNDE YER ALAN BİLGİLERİN DOĞRULUĞU

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ALTIUM INTERNATIONAL‘in Türkiye’deki müşterilerine yöneliktir. Diğer ülkeler bakımından uygulanabilir ve geçerli olmayabilir. Web sitesinin içeriğinin doğru ve güncel olması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz ancak web sitesinde yer alan bilgilerin esas alınmasından, kullanılmasından kaynaklanan hiçbir talep ve kayba karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Uygun gördüğümüz her zaman, ürünleri ve özelliklerini değiştirme hakkımız saklıdır.

VERİLEN BİLGİLERİN KULLANIMI

ALTIUM INTERNATIONAL, gizliliğinizin korunması konusunda hassas davranır ve bilgilerin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve açıklandığı konusunda sizin bilgi sahibi olmanızı ister. Kişisel bilgilerinizi bize sağlayarak, bu Gizlilik Politikasını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz. Kişisel olarak tanınmanıza neden olacak bilgileri (isminiz, adresiniz, telefon numaranız veya e-mail adresiniz gibi, “Kişisel Veri”), kendi isteğiniz ile vermediğiniz sürece, ALTIUM INTERNATIONAL, bu kişisel bilgileri toplamayacak, kaydetmeyecektir. Eğer, Kişisel Verilerinizin toplanmasını ve kaydedilmesini istemiyorsanız, lütfen bu bilgileri bize sunmayınız.

ALTIUM INTERNATIONAL, Kişisel Verilerinizi sizin ön izniniz olmadan bağımsız kullanıma yönelik olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. ALTIUM INTERNATIONAL bilgilerinizi sizi yeni ürünler, hizmetler, kampanyalardan haberdar etmek ile size nasıl hizmet verdiğimizi ölçmek ve bunu geliştirmek için kullanmayı amaçlamaktadır. Kişisel Verileriniz, ALTIUM INTERNATIONAL’in bağlı şirketlerine ve depolama dahil olmak üzere Kişisel Verilerinizin işlenmesi sürecine dahil ALTIUM INTERNATIONAL hizmet sağlayıcılarına yalnızca bu amaçlarla açıklanabilir. Böyle bir durumun olmasını istemiyorsanız, lütfen bizimle aşağıda belirtildiği şekilde irtibata geçin. ALTIUM INTERNATIONAL‘in, bu kapsamda Kişisel Verilerinizi göndereceği üçüncü kişilerden bazıları Türkiye dışında yer alıyor olabilir, ancak, bu üçüncü kişiler Kişisel Verilerinizin gizliliğini gözetme hususunda sözleşme çerçevesinde hukuken bağlı ve sorumlu olacaklardır.

ELEKTRONİK HABERLEŞMELER

İstek ve ilgi alanlarınızı karşılayan bilgileri size gönderebilmemiz için, e-postalarımız içerisine “Bağlantı tıklama URL”si yerleştirilmiştir. Bu bağlantı tıklama URL’si, e-postayı açıp açmadığınızı ve e-posta içerisindeki hangi bağlantıları tıkladığınızı takip etmemizi sağlar. Toplanan veriler, sizin ilgi alanlarınızı belirleyebilmek ve müşterilerimize gereksiz mesajlar göndermekten kaçınmamızı sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

DIŞ WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR (LİNKLER)

Web sitemiz diğer web sitelerine, bağlı şirketlerin web sitelerine veya sosyal medya web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinin linklerine tıkladığınızda, lütfen bu web sitelerinin kendilerine ait veri gizliliği politikaları olduğunu ve bizim bu web siteleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmeyeceğimizi dikkate alın. Lütfen bu web sitelerine Kişisel Verilerinizi sunmadan önce gizlilik politikalarını kontrol edin.

GİZLİLİK İLE İLGİLİ OLARAK BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

Güvenlik politikamız ile ilgili sorun veya sorularınız veya Kişisel Verilerinizi nasıl işlediğimiz hususunda sorularınız var ise bize aşağıdaki e- posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Aynı durum Kişisel Verilerinize ulaşmak istediğinizde veya onları düzeltmek, bloke etmek, kaldırmak istediğinizde de geçerlidir. İsteğinizi yerine getirebilmek için elimizden gelen bütün makul çabayı göstereceğiz.

E-posta: info.tr@altium.net’e yazın

POLİTİKA GÜNCELLEMELERİ

Zaman zaman gizlilik politikalarımızı değiştirebiliriz. En güncel kopya web sitemizde bulunacaktır. Güncellemeler için lütfen sitemizi periyodik olarak kontrol edin.