Gerçek Zamanlı Canlı Hücre Analizi

Agilent xCELLigence RTCA

İşaretçi Kullanmadan, Gerçek Zamanli Hücre Analizi

Agilent xCELLigence gerçek zamanlı hücre analizörü (RTCA), hücre sağlığını, davranışını ve işlevini yüksek doğruluk, hassasiyet ve tekrarlanabilirlikle sürekli olarak izlemek için empedans bazlı biyosensör teknolojisinden yararlanır. Bütün bu analizleri işaretçi kullanılmadan ve gerçek zamanlı olarak yapar.

Tek Kelimeyle Sağlam Ve Güçlü

xCELLigence portföyü, çeşitli kapasitelerde (16, 48, 96 veya 384 kuyucuklu formatlar) ve işlevlere sahip 9 farklı konfigürasyon sunar. İşaretçi kullanmadan gerçek zamanlı olarak kardiyomiyosit atımının (milisaniye), reseptör sinyallemesinin (dakika), hücre göçü ve istilasının (saat) ve hücre büyümesi ve öldürme kinetiğinin (saat/gün) kantitatif izlemesini gerçekleştirebilirsiniz. Keşif, süreç geliştirme veya üretim kalite kontrolü gibi farklı analizleri güvenilir metotlarla deneyimleyebilirsiniz.

Canlı Hücre Görüntüleme

Agilent Biotek Hücre Görüntüleyiciler Ve Mikroskoplar

Biliminizi hayata geçirin

Agilent hücre kültürü ve görüntüleme mikroplakaları dahil olmak üzere farklı hücre kültürü kapları kullanarak muhteşem görüntüler, time-lapse görüntüler ve z-stack montajları oluşturabilirsiniz. Bu cihazlar, canlı hücre kinetiği de dahil olmak üzere çok çeşitli mikroskopi iş akışlarını destekler.

Agilent BioTek BioSpa canlı hücre analiz sistemi

Güvenilir, Otomatik, Çoklu Plaka İşleme

Agilent BioTek BioSpa canlı hücre analiz sistemi, aynı anda sekiz adede kadar kabı saatlerce, günlerce veya haftalarca işlemenize olanak tanır. Yerleşik atmosferik kontroller, laboratuvar tezgahında kinetik okumaya ve görüntü işlemeye olanak tanır. Sistemi laminer akış kabinine yerleştirerek, steril koşullar altında numune hazırlığı dahil olmak üzere canlı hücre görüntülemeyi de gerçekleştirebilirsiniz.

Öne Çıkan Teknolojiler

Cytation ürün grubu, ışık ve invert mikroskopisi, konfokal ve geniş alan görüntülemenin yanı sıra çok modlu plaka okuma gibi birçok özelliği bir arada sunar.

Numune Hazırlama ve Otomasyon

Agilent Biotek Numune Hazırlama Ve Otomasyon

Zamandan, Yerden Ve Paradan Tasarruf Edin

Yıkama ve reaktif dağıtımı için neden birden fazla cihaz kullanılsın? Az yer kaplayan Agilent BioTek yıkayıcılar, dağıtıcılar ve kombine yıkayıcı dağıtıcılar modülerlikte son noktadır. Bu uygun fiyatlı, kompakt cihazlar en iyi performansı, düşük bakımı, kullanım kolaylığını ve güçlü işlevselliği sunmak üzere tasarlanmıştır.

Modülerlik Uygulama Çeşitliliği Sağlar

Agilent BioTek numune hazırlama ve otomasyon cihazları, araştırma ihtiyaçlarınız değiştikçe genişletilmiş uygulamalara olanak tanıyan modüllerle çok yönlülük için tasarlanmıştır. Geniş uygulama yelpazesi şunları içerir:

 • Immünositokimya
 • Manyetik boncuk uygulamaları
 • 3D hücre yapıları için otomatik besiyeri değişimi
 • Yüksek içerikli tarama
 • Hücre ekimi
 • ELISA

Plaka Okuyucular

Agilent Biotek Mikroplaka Okuyucular

Üstün Esneklik Ve Performansı Deneyimleyin

Konfigüre edilebilir Agilent BioTek mikroplaka okuyucular, düşük, orta ve ultra yüksek kapasiteli uygulamalara yönelik birçok modül, opsiyon ve aksesuar sunar. Absorbans okuyucular, ELISA ve daha ileri düzey uygulamalarda mükemmel performans ve işlevsellik sunar. Çok modlu okuyucular, monokromatör tabanlı, filtre tabanlı veya kombine yöntemleri destekleyerek UV-Vis absorbans, lüminesans, floresan, floresan polarizasyon, zaman çözümlü floresan (TRF), FRET ve Alphascreen analizlerinin tespitini sağlar.

Modüler Tespit, Birden Fazla Uygulamayı Kapsar

Modüler ve yükseltilebilir BioTek çok modlu okuyucular, araştırma ihtiyaçlarınız değiştikçe farklı çözümler sunar. Uygulama alanları geniş kapsamlıdır:

 • Yüksek kapasitede tarama
 • Biyomarkör testleri
 • Nükleik asit kantifikasyonu
 • Protein kantifikasyonu
 • Hızlı reaksiyon kinetiği
 • ELISA
 • HTRF
 • Mikrobiyal büyüme uygulamaları
 • Alphascreen uygulamaları
 • FRET

Bizimle İletişime Geçin

Şimdi iletişime geçin. Uzmanlarımız ile birlikte birlikte ihtiyaçlarınızı beraber belirleyelim.