Ultivo Triple Quadrupole LCMS

Ultivo LC / TQ’ya transformatif bir yaklaşım getiriyor ve Agilent Triple Quadrupole ailesinin yeni üyesidir. Ultivo’nun merkezinde Triad Technologies (Tt) – Vortex Çarpışma Hücresi, Cyclone Ion Kılavuzu ve VacShield bulunmaktadır. Bu yenilikler teknisyenlere, uygulanan pazarlarda yüksek verimli örnek analizin gün içi, gün çıkışındaki zorlukları için gereken duyarlılığı, dayanıklılığı, güvenilirliği ve performansı sunar. ‘Quant-My-Way’ yazılımı hedeflenen iş akışlarınızı taklit etmek için uyarlanmıştır ve sistem teşhis araçları sizi dikkat gerektiren öğeler için basit bir şekilde uyarır. Ultivo, Agilent’ın ilk yığınlanabilir LC / TQ’dır ve MS’yi LC yığınına dahil ederek MS ayak izini ortadan kaldırır. Ultivo ‘inanılmaz derecede güçlü ve son derece küçük olan’ yan yana uzanır.

  • Cihazın bakım duruşu en aza indirilir ve VacShield ile laboratuvar verimliliği artar; kılcal arayüzün rutin olarak bakımı için vakum manifoldu havalandırmanız gerekli değildir.
  • Cyclone Ion Guide iyon demetini sıkıştıracak ve daha yüksek iyon iletim verimliliği aynı zamanda gelişmiş performans sağlayacaktır.
  • Yeni Vortex Çarpışma Hücresi hücredeki iyonların verimli bir şekilde ayrışmasını, daha iyi odaklanmasını ve iletilmesini, hücrenin hızlı geçişini toplu geçişler arasından sağlar ve böylece gürültülü arka plan kaldırarak sonuçlarda daha fazla MRM / sn, sıfır çapraz ve daha fazla güven sağlar.
  • Kare kaplama oranı (taban alanı) başına piyasa fiyatı performansı üzerinde herhangi bir LC / TQ’nın en küçük kaplama alanı (taban alanı) maliyetlerin düşürülmesine ve YG elde etmenin en hızlı yoluna sebep olur.
  • Kompleks numune matrislerinde tekrarlanabilir ve güvenilir test sonuçları, 24/7.
  • Sezgisel operasyonel tasarı – ‘Quant-My-Way’ yazılımı müşterinin iş akışını izler, hataların potansiyelini en aza indirir ve ilk denemede doğru sonuçları alır.
  • Akıllı, kendi kendini tanıyan (bilinçli) teşhis optimum çalışm süresi sağlar ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.
  • Ekranlama, onaylama ve ölçme – Tetiklenen MRM (tMRM), hızlı ve hassas MRM kantifikasyonunu bileşik tarama ve doğrulama için bir ürün iyonu spektrumu oluşturma ile birleştirir.
  • Agilent’ın Pazar lideri analitik LC sistemleri portföyüyle eşleştirildiğinde benzersiz performans ve gelişmiş verimlilik için optimize edilmiştir.