Cary 630 FTIR Spektrometre

Agilent Cary 630 FTIR spektrometre, katı maddelerin, sıvıların ve gazların rutin analizleri için üstün nitel ve nicel bilgiler sağlayan çok yönlü, yenilikçi ve sezgiseldir. Agilent’ın benzersiz, devrim yaratan ve sıvıların ölçülmesinde kullanılan DialPath’ı dahil olmak üzere çok çeşitli numune arayüzleri ve yüksek performanslı optiklerle kompakt Agilent Cary 630 FTIR size hızlı bir şekilde kesin sonuçlar verir. Sadece 3.6 kg (8 lbs) ağırlığındaki ve 15 cm (6 in) yüksekliğindeki Cary 630, çalışma süresini kolaylaştırmak üzere kalıcı olarak hizalanmış optiklere, test sayısını arttırmak için çalışmaya hazır modüllere ve eğitim süresini azaltan kolay kullanımlı bir teknolojiye sahiptir. 

Özellikler

  • Yenilikçidir. Geçişleri, ATR kullanımı kadar kolay hale getiren ve herhangi bir hizalama ihtiyacı gerektirmeyen saniyeler içerisinde çalışmaya hazır benzersiz numune alma aksesuarları bulunmaktadır.
  • Akıllıdır. Çok dilli yazılım kullanıcıları işlemin her aşamasında yönlendirirken, renk kodlu uyarılar da numunelerin spesifikasyonu karşılayıp karşılamadığını görmeyi kolaylaştırmaktadır.
  • Güvenilirdir. Sahada kendini kanıtlamış, sağlam optomekanik sistem, her gün güvenebileceğiniz yanıtlar sağlayarak nemli ve tropik ortamlarda bile üstün performans ve tekrar edilebilirlik sağlar.
  • Çok yönlüdür. Standart geçiş, elmas ATR, TumlIR, DialPath, GermaniumATR, 10 ya da 45 derecelik speküler yansıma ve difüz yansıması dahil olmak üzere tüm analiz ihtiyaçlarınız için değiştirilebilir numune alma aksesuarları bulunmaktadır.
  • Yazılım, 21 CFR PART 11 ve GLP/GMP uyumu sağlar. 
  • Kompakttır. Sadece 20 x 20 cm tezgah alanı kaplayan ve 3.6 kg (8 lb) ağırlığındaki Agilent Cary 630 FTIR, en yüksek etkiyi sağlayan dünyanın en küçük ve en hafif tezgah üstü FTIR’ıdır.
  • Agilent Cary 630 FTIR, cazip bir fiyatla sınıfının önde gelen performansını sağlar.