4200 MP-AES

Değişim havada! – Agilent 4200 MP-AES; yeni nesil mikroplazma atomik emisyon spektrometresidir. Güvenilir, düşük maliyetli Agilent 4200 MP-AES yüksek hassasiyeti, düşük ppb seviyelerinde dedeksiyon limitleri ile alevli Atomik Absorpsiyonun ve tutuşmayan gazların ötesinde bir özelliğe sahiptir. Daha geniş numune aralığına bakılmaksızın hava ile çalışan, yenilikçi teknolojisi ile düşük maliyet tasarrufundan faydalanma fırsatları sunar. 

“Bu cihazın iki önemli avantajı vardır: Düşük maliyet ve laboratuvar güvenliği sağlamasının yanında pahalı ve yanıcı gazlar ile çalışmayı gerektirmez. Düşük maliyet, performans ve çoklu element kapasitesi göz önüne alındığında Agilent 4200 MP-AES, alevli AA uygulamaları (dizel ve biyodizelde silisyum belirlenmesi) için uygun ve etkili alternatif çözümlerin yanında araştırılan kritik elementler için daha iyi performans sunar.” 

Düşük maliyet tasarrufu sağlar. Agilent 4200 MP-AES işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak yanıcı ve pahalı gaz desteği olmaksızın çalışır. Eğer ne kadar tasarruf ettiğinizi görmek istiyorsanız MP-AES Cost Savings Estimator kullanın.

Geliştirilmiş laboratuvar güvenliği vardır. Gazların alevlenebilirliği ve yükseltgenliğinin yanında 4200 MP-AES, laboratuvarlardaki çoklu gaz kullanım ihtiyacını ya da gaz silindirlerinin elle taşınmasını ortadan kaldırır.

Yüksek performansa sahiptir. Manyetik olarak harekete geçirilen mikrodalga plazma kaynağı alevli AA’dan daha üstün dedeksiyon limitleri sağlar.

Kullanımı kolaydır.
 Uygulamaya özel yazılımı, tak-çalıştır donanımı her kullanıcının en az seviyede eğitim alarak ve metod geliştirme olmadan kurulum yapmasını sağlar.