Intuvo Kolonları

Agilent J & W Ultra Inert Intuvo GC kolonları

Agilent J & W Ultra Inert GC kolon ailesinin bir parçası olarak, Ultra Inert Intuvo GC kolonları, tutarlı kolon inertliği ve istisnai olarak düşük kolon boşaltma için endüstri standartlarını zorlar, bu da daha düşük tespit limitleri ve zor analitler için daha doğru veriler sağlar. Çok çeşitli sabit faz polaritelerinde (düşük, orta ve yüksek polarite) sunulmaktadır. Her Ultra Inert Intuvo GC sütunu, endüstrinin en talepkar test sondası karışımıyla test edilir ve her sütunla birlikte gönderilen bir performans özeti sayfası ile kanıtlanır.

*Ürün sadece Intuvo 9000 GC Sistemi ile uyumludur.

  • Sabit faz polaritelerinin geniş seçimi mevcuttur (düşük, orta ve yüksek polarite)
  • Sıkı kalite kontrol özellikleri ve testleri, uzun vadeli kolon performansı ve doğru ayrımları garanti eder.
  • Agilent Ultra Inert Linerler, düşük akımlı septa, sertifikalı şişeler ve gaz temizleyici filtreler ile optimize edilmiş GC akış yolu

 

Agilent J & W Low-bleed Intuvo GC / MS Kolonları

Agilent J & W “MS” kolonları, çok çeşitli düşük seviyeli numunelerin kromatografisi için tasarlanmıştır Benzersiz polimer kimyası ve tescilli yüzey deaktivasyonu, bu kolonları istisnai kılar ve, inertlik, seçicilik, verimlilik açısından sektördeki en sıkı kalite kontrol özelliklerine bağlılıklarına katkıda bulunur. Agilent J & W “MS” kolonları, siloksan polimerlerin kromatografik performansını arttıran özel yüzey deaktivasyonu ve siloksan kimyalarını kullanır.

  • Polysiloxane kimyasının eşsiz kombinasyonu ve tescilli yüzey deaktivasyonu
  • Düşük sızdırma, inertlik, seçicilik ve verimlilik için sıkı test gereksinimlerine sahip genel amaç sütunları