SENTINELLA

Gerçek zamanlı görüntüleme İle Radyoguided Cerrahide cerrahide tek entegre sistem.

Sentinella, intraoperatif olarak sentinel lenf nodlarını tespit etmek, lenf nodlarına olası uzantıları değerlendirmek, sentinel nodlarını uzantılarının dışında tanımlanmasını sağlamak için benzersiz ve yenilikçi bir sistemdir. Sentinella % 100 taşınabilir. Zorlu alanları görselleştirmek için kamerayı yerleştirmenize izin veren bir lazer işaretçisine sahip ergonomik bir kol bulunur. Sentinella’nın yüksek çözünürlüklü kamerası minimal invaziv cerrahi için idealdir. Benzersiz yazılımı, sanal ipuçları, ROI’ler, çift tarayıcı, radyoaktif işaretçi, dinamik görüntüler, DICOM ve daha birçok uygulamada görüntülerin çoğunu birden fazla uygulamada kullanmanıza olanak tanır.

SENTINELLA’nın Avantajları

Karmaşık Alanlarda Ve Derin Drenajda Kanıtlanmış Yeteneği

Tüm sentinel nod cerrahisi için uygundur. Tamamen sürekli kristaller teknolojisine sahip olan gama kamera, lokalize edilmesi zor olan sentinel nodlarını görselleştirmek için yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturur.

Sentinel Lenf Nodu Tespiti İçin Gerçek Zamanlı İntraoperatif Görüntüleme

Lazer işaretçisi sayesinde sentinel nodların doğru ve güvenli bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

Yanlış Negatif Prosedürlerin Azaltılması

Sentinella, başka herhangi bir teknikle saptanamayan nodları tespit etmektedir.

Tam Rezeksiyon Garantili

“Temiz alan” ı edinerek tüm lenf nodlarının çıkarılmasını onaylayın. Bir elle steril bir alanda kolay kullanımlı Sentinella, ameliyat preoperatif ve postoperatif görüntülerdeki radyoaktiviteyi karşılaştırmak ve ölçmek için entegre bir yazılım aracı sunar.