Miele PG8504

Demineralize Su Pompası İle Laboratuvar Tipi Yıkama Ve Dezenfeksiyon Makinesi

 • Performans/döngü olarak 64 adete kadar dar boyunlu cam malzemeler/enjektörlü laboratuvar cam malzemelerinin temizliği gerçekleştirilebilir. (Diğer doldurma imkanları: Aynı zamanda üst sepette başka laboratuvar gereçlerinin temizlenmesi mümkündür.)
 • Değişken devir sayılı ısıtıcı pompa ile verimli kaynak kullanımı
 • Kapağında bulunan toz dozaj cihazı ile işlem kimyasallarının dozajlanması:
 • Demineralize su pompası sayesinde tam demineralize su ile son yıkama
 • Genel Bilgiler

  Su kontrol sistemi: su hasarlarına karşı etkin koruma

  Su Kontrol Sistemi çifte manyetik vana ile musluğu su hasarından korur. Birinci vananın kapanmaması durumunda ikinci vana akışını durdurur. Yüksek güvenliğin sağlanmasına katkıda bulunan bir diğer unsur da çift su kaynaklı hortumudur: İç hortumun zarar görmesi durumunda su, kılıf hortum içerisinden akar. Akıllı sensör teknolojisi sızıntıları fark eder ve acil durumlarda su girişini keser.

  Entegre su yumuşatıcısı: temiz sonuçlar

  Şebeke suyundaki mineraller temizliği olumsuz etkileyebilir; cihaz ve ekipmanda tortular oluşturabilir. Miele termal dezenfeksiyon makineleri, şebeke suyundaki sertlik oluşturan iyonları büyük ölçüde gideren bir su yumuşatıcısı ile donatılmıştır. Şebeke suyunun çok sert olması durumunda ve yıkanacak malzeme miktarının yüksek olduğu kliniklerde, suyun ek olarak tamamen demineralize edilmesi faydalı olabilir.

  Değişken devir sayılı ısıtıcı pompa: Kusursuz sonuçlar için ana parça
  Miele Professional yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarının temel unsuru olan devir hızı değişken ısıtma pompası, cihazın ayırt edici bir özelliğidir. Çeşitli temizlik programlarında pompanın devir hızı ve buna bağlı olarak yıkama basıncı o anki gereksinimlere uyarlanmaktadır. Yüksek bir basınç, inatçı kirlerin giderilmesini mümkün kılarken düşük bir basınç, yıkanan ürünlerin tamamen ıslatılmasını sağlar.

  Yıkama alanı dışındaki ısıtıcı: Hijyenik ve pratik
  Isıtma birimlerinin yıkama bölmesi dışında yer alıyor olması, ilave hijyen koşullar sağlar. Bu sayede hem mikropların birikme ihtimali hem de sepetlerden düşen plastik parçalarının erimesi tehlikesi ortadan kaldırılır.


  Servis dostu konstrüksiyon: Cihaza kolay erişim
  Hem düzenli gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmalarında hem de arıza durumlarında: Teknik servis elemanları cihaz iç kısmındaki önemli bileşenlere ne kadar rahat ulaşırsa cihazın yeniden kullanıma sokulması o kadar hızlı olur. Bu yüzden Miele Professional, cihaz tasarımı aşamasında iken cihaz yapısının, parçalara kolay erişime ve çalışmaların seri bir şekilde gerçekleştirilebilmesine izin verecek basitlikte olmasına büyük önem vermektedir.

 • Yapı şekli ve model

  Yapı şekli

  Solo cihaz, tezgah altına monte edilebilir, dar

  Dış kaplama

  Paslanmaz çelik

  Tezgah altı kuruluma uygun

  Elektrikli kapak kilidi

  Sesli ikaz, program sonunda sesli uyarı

  Servis dostu konstrüksiyon