OHAUS

Tartım endüstrisindeki küresel liderliğimiz iş yapmamıza – OHAUS Advantage, dört prensibiyle katkıda bulunuyor. Bu dört ilke müşterilerimizin beklentilerini karşılama konusundaki taahhüdümüzü yerine getirmemize ve işimizin her alanında mükemmelliğe ulaşmamıza sebep olmaktadır. 

OHAUS küçük ölçekli bir onarım işletmesinden güvenilir, tam özellikli, kullanımı kolay dengeleyici ve ölçekleri olağanüstü bir değerde üreten tartım endüstrisinde tartışmasız bir dünya lideri haline gelmiştir. Altı kıtadaki müşterilerimiz tartım ihtiyaçlarını karşılamak için dayanıklı ve yüksek hassasiyetli ürünlerimize güveniyorlar. Parsippany, New Jersey’den yönetilen bir Amerikan firması, dünya üzerinde 20 ülkede bulunan ofisleri ve bir çok ülkedeki dağıtım ortaklarıyla birlikte OHAUS’un global varlığı daha iyi hizmet sunmamıza ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamıza izin veriyor. 

Zengin tarihimiz ve geniş endüstri bilgimiz müşterilerimizin tartım ihtiyaçlarını devamlı olarak ekonomik ve uygun maliyetli fiyatlarla karşılayan denge ve ölçek çeşitliliğine yol açmıştır. OHAUS ürünleri kendi sınıflarında en yüksek seviye kalite ve değer sunar. 

Pratik olarak işlemlerinin ayrılmaz parçası olarak bir denge veya ölçek gerektiren her endüstri gerekli sonuçları sağlayabilmek için bir OHAUS ürünü bulacaktır. Güçlü ürün portföyümüz bulunduğumuz sektörlere her yönde fayda sağlayabilen tartım ekipmanları sunmaktadır. 

Ürünler 

Lab Balances 

  • Analitik terazi 
  • Hassas terazi 
  • Taşınabilir terazi 

 Moisture Analyzers 

  • MB 90& MB 120 

  Scale Components 

  • Tezgah terazileri 
  • Indicators 

 Detaylı bilgi için: https://mea-en.ohaus.com/en-mea/